O mnie

www.mariagrzybek.com/o-mnie

Witaj w moim świecie. Cieszę się, że tu zajrzałaś!

Jestem Marysia. Maria Grzybek. Bardzo miło jest mi Cię gościć u siebie.

Poznajmy się lepiej

Jestem szczęśliwą kobietą. Mogę to dziś powiedzieć z całą mocą i swobodą. Nie zawsze tak było. Przez lata zmagałam się z wieloma chmurami na moim niebie: depresją, otyłością, bezrobociem, trudną sytuacją materialną i totalnym brakiem wiary w siebie. Przezwyciężyłam wszystkie trudności i stopniowo zbudowałam nową siebie. Silną i szczęśliwą.

Dziś jestem najlepiej zorganizowaną osobą, jaką znam, robię, to co lubię, nie boję się odważnych decyzji. Często wychodzę ze strefy komfortu i… bardzo dobrze na tym wychodzę. Na co dzień pracuję z osobami niepełnosprawnymi (uwielbiam to!) i praca daje mi  niesamowite spojrzenie na świat i zachwyt nad możliwościami, jaki życie nam daje. Cieszę się więc każdą chwilą. Wierzę, że rozwój osobisty i stabilizacja finansowa są niezbędne do naprawdę szczęśliwego życia. Wierzę, że nasz styl życia i nasze relacje z ludźmi determinują poczucie spełniania.

Uważam, że każda z nas ma prawo i obowiązek być szczęśliwą. Zasługujemy na to.  Moją pasją jest mówienie kobietom, że mogą więcej, że mogą lepiej i że mogą to wszystko robić dla siebie.

Dlatego zapraszam Cię do mojego świata. Znajdziesz tu moc inspiracji do prowadzenia kreatywnego życia pełnego pasji. Znajdziesz tu otuchę i dobre słowo. Rady, jak żyć stabilnym i dostatnim życiem. Szczyptę nie napompowanego lifestylu i sporą dawkę przydatnej wiedzy. A także obraz życia na emigracji w Szkocji.

 Oddaję w Twoje ręce mój świat.

Wiele z moich tekstów charakteryzuje moje podejście do życia i wartości, jakie mi przyświecają. Warto zapoznać się zwłaszcza z:

Manifestem bloga, czyli moim refleksjami o jakości życia <<klik>>

Poruszającym tekstem o sensie mojej pracy z osobami niepełnosprawnymi <<klik>>

Moim stanowiskiem odnośnie pieniędzy <<klik>>

Krótkim acz treściwym postem o docenianiu tego, co mamy <<klik>>