Najbardziej inspirujące blogi. Share Week 2017

Share Week 2017

Biorę udział w Share Week 2017. To akcja autorska Andrzeja Tucholskiego (taki znany bloger), mająca na celu promowanie i docenianie pracy polskich blogerów. Po raz pierwszy postanowiłam dołożyć swoją cegiełkę i podzielić się moimi typami. Oto najbardziej inspirujące w mojej opinii blogi w polskiej blogosferze.

Worqshop

Share Week 2017

 

 

Mój najświeższy zachwyt. Blog lifestylowy, ze sporą dawką planowania, zarządzania czasem, kreowania swojego życia, stąd pewnie motto bloga: creating everyday moments. Co mnie najbardziej urzekło, to osobowość autorki. Kasia jest taka normalna, że chce się zaraz mieć ją za koleżankę. Prostolinijna, zaraźliwie uśmiechnięta. Zna się na tym, co robi, ale nie jest nachalnie idealna i przeraźliwie perfekcyjna. Ma fajnego partnera, który uczy się mówić po polsku, co jest urocze, a Kasia bardzo umiejętnie to wykorzystuje. Nie nachalnie. Uroczo. Wierzy, że warto iść swoją drogą i dzięki temu wieść spełnione życie. Zaglądam do niej po lifestyle i porady blogowe. Nie wiem, jak to się stało, ale polubiłam ją, mimo, że się nie znamy.

Share Week 2017

 

To się opłaca (dawniej biznesoweinfo.pl)

Share Week 2017

Jest blog. Jest podcast. Jest książka. Jest grupa na Fb. Są kursy online. A za tym wszystkim stoi jedna skromna dziewczyna. Agnieszka Skupieńska zachwyca mnie w wielu wymiarach. Po pierwsze: produkuje naprawdę przydatną wiedzę. Po drugie:  robi to w sposób niezwykle konkretny, zero lania wody i pitu pitu. Po trzecie wreszcie: zbudowała od podstaw bardzo porządną markę osobistą i wszystko zawdzięcza sobie. Dla mnie uosobienie pracowitości i konsekwencji. Brawo dla Agnieszki. Mam nadzieję znaleźć się za jakiś czas w podobnym punkcie kariery.

Share Week 2017

 

Styledigger

 

Share Week 2017

Klasyk znany większości, ale mam wrażenie, że wciąż jeszcze nie tak doceniany, jak być powinien. Zachwyca mnie przede wszystkim to, jak Asia świadomie odcina się od tego idealnego, pełnego świetlistej bieli i modnych gadżetów lifestylu, promowanego przez 90 % kobiecej blogosfery. Idzie swoją „emerycką” jak sama nazywa ścieżką i nie zważa na mody. Uczy dziewczyny, że ok być sobą. Napisała 2 świetne książki: Slow fashion << klik po recenzję>> i Slow life. Doceniam, ile się od niej nauczyłam o modzie, ale i zgodzie na bycie sobą. Nieidealną. To niezbyt popularne w blogowym mainstreamie, a Asia uczyniła z tego swoją markę. No i jej zdjęcia są nieszablonowo piękne. Zresztą zobaczcie sami:

Share Week 2017

Jakie są wasze ulubione blogi? Blogujecie sami? Dajcie znać, jeśli tworzycie w Internecie, chętnie się do was wybiorę 🙂 Do następnego!

 

 

 

 

 

 

Zapewne zainteresuje Cię również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *